Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D Empty
MesazhTitulli: Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D   Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D EmptySat Oct 04, 2008 5:56 pm

Beje Windows-in Valid (Pa download)


Shkoni ne kete link
http://www.microsoft.com/genuine/downloads/FAQ.aspx

Pastaj klikoni ne Validate Windows, dhe do ta shihni se qka ju shfaq (qe nuk e keni windows-in valid)


Per ta bere Windows-in valid, atehere ndiqni kete diete siē eshte me poshte:

Right click ne desktop, New, Text Document, Pastaj e kopion kete tekst (tekstin qe e kam be Bold) dhe e bene paste ne ate New Text Document

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion]
"CurrentBuild"="1.511.1 () (Obsolete data - do not use)"
"ProductId"="55274-640-1011873-23081"
"DigitalProductId"=hex:a4,00,00,00,03,00,00,00 ,35, 35,32,37,34,2d,36,34,30,2d,\
31,30,31,31,38,37,33,2d,32,33,30,38,31,00,2e,00,00 ,00,41,32,32,2d,30,30,30,\
30,31,00,00,00,00,00,00,00,86,56,4e,4c,21,1b,2b,6a ,a3,78,8e,8f,98,5c,00,00,\
00,00,00,00,dd,da,47,41,cc,6b,06,00,00,00,00,00,00 ,00,00,00,00,00,00,00,00,\
00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,38,31,30,32,36,00 ,00,00,00,00,00,00,b5,16,\
00,00,83,83,1f,38,f8,01,00,00,f5,1c,00,00,00,00,00 ,00,00,00,00,00,00,00,00,\
00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00 ,66,e5,70,f3
"LicenseInfo"=hex:33,b7,21,c1,e5,e7,cd,4b,fd,7 c,c6 ,35,51,fd,52,57,17,86,3e,18,\
d3,f4,8c,8e,35,32,7b,d1,43,8d,61,38,60,a4,ca,55,c9 ,9a,35,17,46,7a,4f,91,fc,\
4a,d9,db,64,5c,c4,e2,0f,34,f3,ea

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\WPAEvents]
"OOBETimer"=hex:ff,d5,71,d6,8b,6a,8d,6f,d5,33, 93,f dNe notepad klikoni File, Save. Per tipi e fajllit ne save dialog box zgjedhni
"all files" dhe per emrin e fajllit shkruani License Key.reg ose qka te doni ju. Nuk prish pune emri, po gjithsesi duhet ne fund ta shkruani .reg (dmth fajll i registry-it te bill gates). Klikoni Save. Pastaj kur ta ruani shkoni dhe double klik mbi fajll, tani fajlli ju pyet are you sure (A jeni te sigurt). Ti kliko yes, thuj po more qysh jo, i sigurt si buken qe e ha


Tash per ta shikuar apo funksionon kjo menyre shkoni ketu:
http://www.microsoft.com/genuine/downloads/FAQ.aspx

Tani klikoni ne Validate Windows.

Dhe do ta shihni qe Windows-i eshte valid

Shpresoj qe e kuptuat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Beje Windowsin Valid (Pa download)SHUM thjesht:D
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Desktopin beje website !
» AVG Internet Security v8.0.93 - Valid until 2009

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: