Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje Empty
MesazhTitulli: Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje   Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje EmptyThu Sep 11, 2008 8:39 pm

Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje F.0911023552262_m
Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje

--------------------------------------------------------------------------------Xperia X1 aktualisht ėshtė celulari qė ėshtė duke pritur me mė sė shumti padurim qė tė paraqitet nė treg. Jemi duke e pritur pėr mė shumė se gjysmė viti, derisa kompania Sony Ericsson mė nė fund ka bėrė publike datėn e daljes sė kėtij telefoni nė shitje.

XPERIA X1 ėshtė celular i dizajnit specifik me mekanizėm rrėshqitės. Ka ekran 3-inēėsh VGA dhe tastierė tė plotė QWERTY. Me sistemin e integruar Windows Mobile, telefoni do tu ofrojė opsione tė shumta.

Ballina e telefonit pėrbėhet prej nėntė paneleve tė cilat mund t’i konfiguroni sipas dėshirės, dhe pėrmes tyre t’iu qaseni aplikacioneve tuaja.

Telefon ofron disa mėnyra tė navigimit. Atė mund ta udhėhiqni me prekje, me ndihmėn e tastierės QWERTY, tastit navigues apo joystickut navigues.

Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje SonyericssonXPERIAX1a
X1 ka memorie tė brendshme prej 400 MB e cila mund tė zgjerohet me anė tė kartelės microSD. Atė mund ta pėrdorni pėr shfletim tė internetit, dėgjim tė muzikės, organizim dhe zbavitje.

Me 30 shtator ai do tė gjendet nė shitje nė Britani tė Madhe, Gjermani dhe Suedi. Nė tregjet tjera ky celular do tė mund tė blihet vetėm nė tremujorin e katėrt tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Telefoni mė i dėshiruar i vitit del nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si ta gjeni se ku eshte prodhuar telefoni juaj

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: