Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Laptop i cili u tėrheq me aromė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Laptop i cili u tėrheq me aromė Empty
MesazhTitulli: Laptop i cili u tėrheq me aromė   Laptop i cili u tėrheq me aromė EmptyFri Sep 05, 2008 9:52 pm

Laptop i cili u tėrheq me aromė F.0904055750349_m


Nuk jemi krejtėsisht tė sigurt se kjo ėshtė njė ide e mirė, por kompania Asus ka vendosur tė paraqes njė seri tė laptopėve me dekorime lulesh tė cilėt, nė mes tjerash, do tė kanė edhe aromė tė kėndshme.

Nė tė janė ofruar aromat si Floral, Cologne, Ocean e Grass, e edhe pse ndoshta ideja qė laptopit tuaj t’i vjen era oqean ju duket tėrheqėse, secili njeri i dhėnė pas kompjuterit mė shumė e do aromėn e plastikės sė re. Mirėpo do tė shohim se si ASUS F6V do tė kalojė nė treg.

Sa u pėrket mundėsive, bėhet fjalė pėr laptopėt e klasės sė mesme me diagonale prej 13.3 inēėsh, procesorė tė Intelit Core 2 Duo, deri nė katėr GB tė memories punuese, kapacitet tė diskut tė fortė 320 GB, e – pak e papritur, ai pėrmban edhe lexuesin e shenjave tė gishtėrinjve. Kartela e integruar grafike ėshtė nga ATI, HD 3470, e sa pėr imazh Asus brenda tij ka futur edhe njė kamerė tė uebit me rezolucion prej 1.3 megapikselė dhe qasjen HDMI.

www.asus.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laptop i cili u tėrheq me aromė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: