Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris Empty
MesazhTitulli: Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris   Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris EmptyFri Sep 05, 2008 9:40 pm

Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris F.0904032834612_m


Saktėsisht njė muaj para hapjes sė panairit tė automjeteve nė Paris hapėsira e internetit e dedikuar pėr automjete janė vėrshuar nga fotografitė e Megane-t tė ri.

Duket se nė Paris jo vetėm Volkswageni do tė ketė risi me Golfin e saj nė segmentin C. Nė tė njėjtin po pėrgatitet edhe Renaulti me Megane nė serinė me pesė dhe tre dyer. Gjykuar sipas fotografive, dizajni i automjetit nė shumė gjėra na kujton nė atė tė modelit Laguna, mirėpo edhe atij Megane konceptual tė paraqitur nė panairin e automjeteve tė Gjenevės.

Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris Megane1


Tani pėr tani nuk disponojmė me kurrfarė tė dhėnash teknike, mirėpo mund tė presim qė edhe kompakti francez, me ndonjė risi, do tė integrojė linjėn e dėshmuar tė motorėve tė dėshmuar me benzinė dhe naftė nga rreshti aktual i Renaultit. Renault gjithashtu do tė mund qė nė njė kohė tė afėrm tė na paraqes edhe modele tjera tė karrocerisė sė Megane, pėrfshirė atė karavan, limuzinė, kupe-kabriolet, dhe natyrisht, RS sportiv.

Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris Megane


Si ju, ashtu edhe ne, mė shumė pėr kėtė Megane do tė dimė me afrimin e muajit tetor dhe datės sė hapjes sė panairit parisien tė automjeteve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fotografitė e Renault Megane para debutimit nė Paris
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: