Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Sony Ericsson nė telashe?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Sony Ericsson nė telashe? Empty
MesazhTitulli: Sony Ericsson nė telashe?   Sony Ericsson nė telashe? EmptyFri Sep 05, 2008 9:25 pm

Sony Ericsson nė telashe? F.0902051939442_m


Kur drejtori ekzekutiv i ndonjė kompanie papritmas fillon tė pėrmend situatėn e keqe nė firmė, atėherė bėhet fjalė pėr ndonjė gafė tė madhe apo mėnyrėn qė nėpėrmes derės sė vogėl tė tėrhiqet vėmendja mbi problemet tė cilat qartazi ekzistojnė. Pikėrisht kjo po ndodhė nė Sony Ericsson.

Sony Ericsson assesi nuk po arrin sukses pėr t’iu ofruar Nokias dhe duket se udhėheqėsit e kompanisė dalėngadalė po i humbin nervat.

Drejtori ekzekutiv, Howard Stringer nė njė intervistė dhėnė gazetės gjermane Die Welt ka deklaruar se “blerja e partnerėve asnjėherė nuk ėshtė njė punė e lehtė' dhe se, nė rast se nuk arrin ta kthejė mbrapsht trendin negativ, Sony Ericsson do tė duhet tė gjej ndonjė “zgjidhje tė saj'.

Me fjalė tjera, Sony, si edhe Motorola, thjesht nuk sheh mėnyra qė tė fillojė tė fitojė mė mirė nga prodhimi i celularėve dhe me gjasė janė duke menduar qė tė shesin krejtėsisht kėtė njėsi apo ta mbyllim.

Ky ėshtė edhe njė lajm i keq pėr tregun e celularėve nė pėrgjithėsi, i cili pas dėshtimit tė Siemens dhe problemeve tė shumta tė Motorolas po ngushtohet rrezikshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sony Ericsson nė telashe?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: