Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė Empty
MesazhTitulli: Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė   Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė EmptyWed Sep 03, 2008 1:37 am

Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė 29gk9ic
IPKO ka zbritur ēmimet e roamingut pėr tė gjithė konsumatorėt tanė qė udhėtojnė nė Evropė.

Tė gjitha thirrjet qė bėhen nė rrjetin IPKO derisa jeni nė roaming nė vendet e Bashkimit Evripian, nga 59 cent, zbriten ne 55 cent nė minutė, pėrderisa pranimi i thirrjes nė roaming nė vendet e Bashkimit Evropian nga 29 cent nė minutė, zbritet nė 26 cent.

IPKO gjithashtu ofron ēmimet bindshėm mė tė lira nė treg pėr dėrgimin e SMS derisa jeni nė roaming. Konsumatorėt e IPKO gjatė roamingut nuk paguajnė asgjė pėr pranimin e SMS-ve. Nėse dikush ju kontakton nga Kosova deri sa jeni ne roaming, thirrėsi paguan sikur tė bėnė thirrje nė Kosovė.

Shėrbimi i Roamingut ėshtė i aktivizuar pa pagesė pėr tė gjithė konsumatorėt.

Gjatė roamingut, mund tė pėrdoren edhe shėrbimet: Transferi i kredisė dhe Porosia - Mė thirr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Roaming me Evropėn, tani edhe me lirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: