Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore Empty
MesazhTitulli: Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore   Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore EmptySat Aug 30, 2008 4:08 pm

Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore 24g9edi
Tashmė janė njė ēift qė nuk e fshehin mė lidhjen e tyre. Kanė kaluar njė verė tė mrekullueshme nė shoqėrinė e njėritjetrit, pikėrisht nė plazhin e Vlorės, ndėrsa kanė shėtitur po ashtu bregdetin e jugut. Mė pas janė kthyer pėr pak ditė nė Tiranė dhe sėrish janė rikthyer nė Vlorė. Bėhet fjalė pėr Alban Skėnderaj dhe Miriam
Ēanin, tė cilėt kanė kaluar ca ditė relaksi dhe intimiteti mes tyre, duke mos e fshehur mė qė ata po jetojnė njė romancė tė vėrtetė. Ndėrkohė kanė menduar tė kėndojnė nė duet, si pėr tė ligjėruar lidhjen qė nė njėfarė mėnyre e kanė mbajtur tė fshehur. Vetėm Miriami, ka pohuar se ndihet e lumtur qė ka arritur tė njohė Albanin, edhe pse e ka pėrjetuar kėtė si njė lidhje shumė tė pėrfolur nė shtypinrozė. Vetėm pak javė mė parė ajo deklaroi pėr shtypin se mes saj dhe Alban Skėnderajt, kishte diēka qė e kalonte shoqėrinė e thjeshtė, dhe se ndiheshin shumė tė lumtur qė kishin njohur njėri-tjetrin.Por gjėja mė e bukur qė ata kanė
pranuar ėshtė pasioni i pėrbashkėt, qė mesa duket i ka lidhur mė shumė. Por ata nuk janė bashkė vetėm nė
jetė, por dhe nė muzikė. Kanė realizuar njė duet dhe po pėrgatisin njė klip. Dėshira e tyre ėshtė qė tė hyjnė nė tregun muzikor botėror me duetin, por kjo nuk ėshtė aspak e thjeshtė. Tashmė kanė njė menaxher tė pėrbashkėt, dhe synojnė tė arrijnė sė bashku famė ndėrkombėtare. Miriam Ēani, vajza nga Elbasani u bė e njohur nė Gjermani si kėngėtare e grupit “Preluders”, qė bėri bujė nė gjithė Europėn, ndėrsa Alban Skėnderaj mori njė famė tė menjėhershme pas pjesėmarrjes nė festivalin e muzikės modernne “Top Fest"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Alban Skėnderaj me Miriamin per pushime ne Vlore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: