Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TrImChe-3Nt
V.I.P
V.I.P
TrImChe-3Nt


Male Numri i postimeve : 64
Age : 30
Registration date : 07/08/2008

Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj Empty
MesazhTitulli: Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj   Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj EmptyThu Aug 28, 2008 4:40 pm

Duke Pasur Nje Gmail Account Ju Mund Ta Perdorni Ate Si Hard Drive Ne Pc Tuaj... Shum Thjesht :

1-Cito:
Shkarko : http://rapidshare.com/files/45191039/gmail_drive.rar

2-Shko Ne "My Computer" -> Kliko Ne "GMail Drive" Dhe Bej Login Me Username Dhe Password Tend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.TrImChe-3Nt.Co.Cc
 
Perdor Gmail accund si hard drive ne pc tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bejeni Pc tuaj me te shpejt
» Nesedoni me rrit internetin tuaj per 20%

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Kacaniku ToolBox :: Tutorials-
Kėrce tek: