Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė Empty
MesazhTitulli: Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė   Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė EmptyWed Aug 27, 2008 1:47 am

Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė F.0826024330839_m


Tregu i laptopėve tė vegjėl ėshtė aq i ngopur sa qė prodhuesit duhet me ēdo kusht tė gjejnė mėnyrėn pėr tė tėrhequr publikun e ri. Asus ka vendosur qė kėtė ta arrijė me dy ngjyra tė re tė pajisjeve.

Eee PC 901 XP mund tė blihet qė tani nė ngjyrė qershie. Si efekt shtesė, shtėpiza e tij ėshtė dekoruar me lule tė vogla.

Kolegu i tij, 900 XP, vjen nė ngjyrė vjollce dhe po ashtu ėshtė i dekoruar me njė dizajn tė pacaktuar fantastik.

Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė Asus1


Duket se pajisjet e reja kanė vėnė nė shėnjestėr tregjet mė tė buta, mirėpo dekorimet janė aq diskrete sa qė mund tė pėrdoren edhe nga pėrdoruesit qė e mbajnė veten pėr ‘burra tė fortė’.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tė vegjėl, tė bukur dhe tė menēur – laptopėt pėr qejfin tonė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: