Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Celulari i parė me projektor tė integruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Celulari i parė me projektor tė integruar Empty
MesazhTitulli: Celulari i parė me projektor tė integruar   Celulari i parė me projektor tė integruar EmptyWed Aug 27, 2008 1:45 am

Celulari i parė me projektor tė integruar F.0826014919395_m


Ja, ndodhi edhe kjo: celulari i parė me projektor tė integruar ėshtė paraqitur nė treg. Dėm qė vetėm bėhet fjalė pėr pajisjen qė pakkush do ta blej nė tė vėrtetė.

Produkti i kompanisė kineze Epoq ka specifika bukur tė dobėta: pos projektorit i cili nė sipėrfaqe tė rrafshėt mund tė paraqes fotografi me diagonale prej 30 inēėsh, nė tė gjendet edhe ekrani i ndjeshėm nė prekje dhe dalja video. Mirėpo, kamera e integruar ka rezolucion prej gjithsejtė 1.3 megapiksela, derisa prej lidhjeve pėr bartje tė dhėnave nė tė gjendet vetėm GPRS.

Megjithatė, ajo qė shumicėn do t’i zmbraps nga blerja, pos faktit qė pajisja mund tė blihet vetėm nė Kinė, ėshtė edhe se Epoq EGP-PP01 ėshtė kopje e pastėr e iPhone, me pamje pothuajse identike.

Celulari i parė me projektor tė integruar Epoq1


Pa marrė parasysh kėtė, ėshtė mirė tė shohim se ėshtė e mundur tė kemi projektor tė vėrtetė nė njė pajisje aq tė vogėl siē ėshtė celulari. Ndoshta edhe kjo do tė bėhet pjesė e pajisjeve standarde tė celularėve tė cilėt tanimė janė pėrplot me gjėra tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celulari i parė me projektor tė integruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: