Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor Empty
MesazhTitulli: Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor   Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor EmptyMon Aug 25, 2008 1:29 pm

Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor F.0825030508852_m


Versioni i tetė i shfletuesit tė popullarizuar tė internetit Internet Explorer do tė paraqitet nė versionin e tij tė dytė eksperimental mė 28 gusht, derisa versioni final i ‘tetėshit’ arrin nė muajin nėntor tė kėtij viti.

Sipas blogeres sė besueshme tė faqes sė internetit ZDNet, Mary-Jo Foley, kėto janė informata tė vėrtetuara.

Internet Explorer 8 Beta 2 deri nė fund tė kėtij muaji do tė jetė nė dispozicion pėr shkarkim dhe shfrytėzim pa pagesė mu sikur paraardhėsi i tij, versioni eksperimental Beta 1.

Pėrditėsimi i Internet Explorer nė Beta 2 do tė jetė i mundur nėpėrmes shėrbimit Automatic Updates, derisa shfletuesi ėshtė kompatibil me sistemet operative Windows XP, Vista si dhe Windows Server 2003 e 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Internet Explorer 8 vjen nė muajin nėntor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: