Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo Empty
MesazhTitulli: Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo   Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo EmptyMon Aug 25, 2008 1:10 pm

Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo F.0825014114790_m


Kompania Lenovo ka lėshuar nė shitje dy laptopė pėr tė cilėt pohon se janė laptopėt mė tė fuqishėm qė ka prodhuar ndonjėherė.

W500 fillon me ēmimin 1.629 dollarė dhe ofron procesor tė Intelit Core 2 Duo me takt punues 2.53 GHz, dhe ekran tė diagonales 15'4 inēėsh, 1 GB DDR3 tė memories punuese, disk tė fortė me kapacitet 100 GB dhe kartelėn grafike tė ATI, Mobility FireGL V5700 me 512MB memorie.

Vėllai i tij i madh W700 ka diagonale tė ekranit prej 17 inēėsh dhe qysh nė fillim ėshtė pothuajse dy herė mė i shtrenjtė – qėndron 2.978 dollarė. Procesori i integruar ėshtė ai nga Intel T9400, kartelė grafike NVIDIA Quadro FX2700, derisa kapaciteti i diskut tė fortė ėshtė 160 GB. 2 GB tė integruar DDR3 RAM ne na duket tepėr pak pėr kėtė ēmim, mirėpo kush do, mund tė shtoj edhe mė shumė memorie tė punės.

Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo Lenovo


Ajo ēfarė na pėlqen jashtėzakonisht ėshtė fakti se kėta ThinkPad janė megjithatė pak mė ndryshe (lexo: mė tė bukur) sesa dizajni standard i cili pėr kėta laptopė nuk ka ndryshuar me vite tė tėra.

www.lenovo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Laptopėt mė tė fuqishėm nga Lenovo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: