Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn Empty
MesazhTitulli: Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn   Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn EmptySun Aug 24, 2008 11:47 pm

Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn F.0824043755960_m


Javėn e ardhshme nga prodhuesi Samung na vjen celulari i cili do tė mund tė paralajmėronte fundin e epokės sė fotoaparateve digjitale. Samsung i8510 ėshtė celulari i parė me kamerė prej 8 megapikselash, derisa kualiteti i tij mund tė matet me kualitetin e fotografisė tė cilitdo fotoaparati digjital.

Prodhuesi vlerėson se ky telefon dhe tė ngjashmit me tė nga kompanitė tjera konkurrente do tė mund tė pėrjashtonin nga loja kamerat digjitale.

Problemi i vetėm qė mbetet ėshtė ai i madhėsisė dhe thjesht fizikisht nuk mund tė vendosen objektivat e mėdhenj dhe kjo ėshtė pika ku kamera tradicionale/fotoaparati gjithmonė do tė jetė nė pėrparėsi.

Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn Samsungi8510a


Derisa ky produkt pėrgatitet pėr dalje nė treg, nė Sony Ericsson veēmė po pėrgatiten pėr versionin e vet tė njėjtit, merr vesh Daily Mail.

Nė Samsung i8510 do tė gjeni HSDPA, GPS, WiFi, FM radio, madje edhe 16 GB hapėsirė pėr mbushje, qė mund tė shtohet edhe mė tej me anė mikro kartelave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celulari i cili do tė ‘varros’ kamerėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: