Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular Empty
MesazhTitulli: Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular   Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular EmptyFri Aug 22, 2008 1:46 pm

Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular F.0822022212645_m


Nganjėherė loja nė celular nuk ėshtė edhe aq interesante. Ėshtė vėshtirė ta kontrollosh lojėn duke pėrdorė tastierėn e celularit. Prandaj kėtu ėshtė Zeemote, joystick-u i parė pėr telefonat celularė.

Zeemote nė celular lidhet me anė tė Bluetooth. Ėshtė intuitiv pėr pėrdorim, mu sikur Wiimote, dhe u mundėson precizitet tė madh gjatė lojės.

Pajisja tani pėr tani mund tė blihet vetėm nė Holandė, mirėpo Nokia do tė ndryshojė kėtė fakt.

Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular Zeemote1


Nė fakt kompania ka vendosur tė shtoj joystick-un Zeemote nė pajisjet standardet shtesė pėr telefonat e saj celularė. Zeemote do tė jetė kompatibil me lojėrat si dhe me tė gjitha aplikacionet tjera nė telefon, pėrfshirė edhe playerėt pėr muzikė dhe shfletuesit pėr ueb.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kėnaqėsi e re e lojėrave me celular
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: