Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Sony plason nė treg video-konzolė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Sony plason nė treg video-konzolė tė re Empty
MesazhTitulli: Sony plason nė treg video-konzolė tė re   Sony plason nė treg video-konzolė tė re EmptyThu Aug 21, 2008 5:11 pm

Sony plason nė treg video-konzolė tė re F.0821045451724_m


Kompania japoneze, Sony Computer Entertainment gjatė muajit tetor do tė plasojė nė tregjet e Amerikės, Azisė dhe tė Evropės njė model tė ri, tė avancuar, tė video-konzolės Play Station Portable (PSP).

Qė prej muajit dhjetor 2004, kur PSP pėr herė tė parė ėshtė paraqitur nė treg, nė mbarė botėn veēmė janė shitur 41 milionė njėsi tė kėsaj video-konzole tė popullarizuar, nė tė cilėn ka mundėsi qė, pėrveē lojėrave, tė dėgjohet muzikė dhe tė shikohen filma.

Risia e kompanisė Sony "PSP-3000" – edhe pse me dizajn dhe funksione tė pandryshuara, ka rezolucion dukshėm mė tė madh tė ekranit dhe mikrofon tė instaluar.

Sony plason nė treg video-konzolė tė re Psp3000a


Ēmimi i konzolės nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Kanada do tė jetė 199.99 dollarė, derisa nė Evropė vjen me ēmim prej 199 eurosh, derisa ēmimi pėr tregun aziatik ende mbahet nė fshehtėsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sony plason nė treg video-konzolė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Me downloadu Video Nga Youtube
» Enrique Iglesias- Can You Hear Me 2008(Official Music Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: