Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim Empty
MesazhTitulli: Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim   Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim EmptyThu Aug 21, 2008 5:09 pm

Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim F.0821041701616_m


Pėr panairin moskovit tė automjeteve, i cili do tė hapė dyert pėr vizitorėt javėn e ardhshme, Renault ka pėrgatitur modelin Symbol tė ridizajnuar.

Symbol ėshtė trashėgues i Renault Thalia dhe parėsisht ėshtė dizajnuar pėr tregjet ruse, turke, tė Evropės Lindore dhe tė Afrikės Veriore.

Megjithatė, derisa Thalia ka qenė nė parim forma notchback e modelit Clio tė gjeneratės sė dytė, Symbol nė masė tė madhe i ka ndarė komponentet me Dacia Logan.

Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim Renault_symbol1


Renault do tė radhis modelin Symbol nė njė rang mė tė lartė sesa Loganin dhe variantit tė tij notchback tė Sanderos, e siē marrim vesh, planifikon ta pajis me linjė moderne tė motorėve katėrcilindėrsh me naftė dhe benzinė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Renault Symbol pėr tregjet nė zhvillim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: