Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Reagon Vesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Reagon Vesa Empty
MesazhTitulli: Reagon Vesa   Reagon Vesa EmptyWed Aug 20, 2008 12:47 pm

Reagon Vesa F.0820021650533_m
Vesa Luma


Kėngėtarja Vesa Luma ka reaguar ndaj medias duke pohuar se ėshtė ftuar nė ceremoninė promovuese tė albumit tė Teuta Kurtit qė do tė mbahet sonte nė hotel "Victory".

Njė burim i afėrt me kėngėtaren kishte thėnė se Vesa nuk ėshtė e ftuar nė promovimin e albumit tė shoqes sė saj nga “Ethet e sė premtes”, mirėpo ajo ka reaguar duke thėnė se ky ėshtė njė spekulim.

“Jam e ftuar nė promovimin e Teuta Kurtit dhe do tė marr pjesė nė kėtė promovim”, kanė qenė fjalėt e Vesės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Reagon Vesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vesa Luma..Zgjeron Aktivitet e Saj Muzikore..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: