Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės Empty
MesazhTitulli: Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės   Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės EmptyWed Aug 20, 2008 12:40 pm

Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės F.0820021823236_m


Mė datė 20 gusht, nė orėt e hershme tė mėngjesit ėshtė sulmuar faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės. Nė ueb faqe ėshtė parė njė ndryshim jo i zakonshėm. Nga ana e majtė e faqes ėshtė shėnuar me tė mėdha "Hacked by Stronix, United Jugoslavija Crew".

Ndėrsa tek sektori i fjalės sė kryetarit ėshtė shkruar "Kosovo is Serbia" (Kosova ėshtė Serbi) - gjė qė lė tė kuptojmė se faqja ėshtė sulmuar nga hakerėt serbė, derisa nė faqe ndodhej dhe njė flamur jugosllav me yll brenda njė harte tė ish-Jugosllavisė.

Si duket ky sulm ka ardhur pas disa sulmeve tė ngjashme tė ueb faqeve serbe nga ana e hakerėve shqiptarė, tė cilat kanė ndodhur gjatė muajve tė fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sulmohet ueb faqja zyrtare e Komunės sė Prishtinės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: