Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech Empty
MesazhTitulli: Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech   Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech EmptyWed Aug 20, 2008 12:38 pm

Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech F.0820015733463_m


Nėse e keni ndėrmend tė ndėrroni tastierėn dhe miun e vjetėr, Logitech sėrish ofron mundėsinė qė kėtė ta bėni mė njė veprim – me kombinimin e tastierės ergonomike dhe miut Cordless Desktop Wave Pro.

Me blerjen e kėtij kombinimi do tė merrni majėn e ofertės sė Logitech: miun laserik MX1100 dhe tastierėn ergonomike nė formė tė valėve tė quajtur Wave, pėr tė cilėn nė Logitech pohojnė qė ėshtė mė e shėndetshme sesa tastierat ‘standarde’ dhe ofron komoditet mė tė madh tė shkrimit.

Sa i pėrket miut, MX1100 ka disa karakteristika interesante. Nė tė gjendet qasja USB e cila mundėson mbushjen e plotė tė miut gjatė kohės sė punės, prandaj nuk keni nevojė tė ndėrprisni punėn qė ta mbushni sėrish. Lidhjen USB mund ta kyēni edhe nė adapterin AC, i cili vjen si shtojcė, si dhe ta mbushni miun duke e futur nė prizėn e murit. Gjithashtu, MX1100 pėrfshin edhe tetė taste programuese, si dhe Logitech MicroGear™ Precision scroll me dy forma tė rrėshqitjes – ultra tė shpejtė dhe preciz. Forma ultra e shpejtė mundėson qė me njė veprim tė gishtit tė fluturoni nėpėr dokumente tė gjata apo faqe tė internetit.

Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech Logitechu2


Logitech Cordless Desktop Wave Pro, kombinimi i tastierės dhe miut, do tė del nė shitje nė mbarė botėn nė fillim tė muajit shtator me ēmim tė shitjes me pakicė prej 119.99 eurosh. Logitech MX1100 miu laserik pa tela do tė mund tė blihet edhe ndaras, dhe atė nga mesi i muajit shtator, me ēmim tė shitjes me pakicė prej 69.99 eurosh.

www.logitech.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Tastierė dhe mi superiorė nga Logitech
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: