Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 USB hub pa tela qė heq qafe kabllot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

USB hub pa tela qė heq qafe kabllot Empty
MesazhTitulli: USB hub pa tela qė heq qafe kabllot   USB hub pa tela qė heq qafe kabllot EmptyWed Aug 20, 2008 12:34 pm

USB hub pa tela qė heq qafe kabllot F.0819033017606_m
Kensington Wireless USB Docking Station


Shumė kohė kemi pritur pėr pajisjet e para tė cilat mbėshtesin standardin USB pa tela dhe tani mė nė fund mund tė kėnaqemi me tė mirat tė cilat na vinė me to. Kompania Kensington ka paraqitur Wireless USB Docking Station, njė pajisje e cila na mundėson qė pa tela tė lidhemi me pesė pajisje tjera USB.

Nė praktikė kjo funksionon shumė thjeshtė: nė Kensington Wireless USB dock kyēni deri nė pesė pajisje USB, dhe kur tė kyēni ndonjė pajisje – transmetuesi, sa pėr ilustrim, i cili mbėshtet standardin Wireless USB, ajo do tė lidhet automatikisht me to.

Pra, nuk ka mė lidhje tė skanerėve, printerėve dhe harduerėve tjerė sa herė qė nė shtėpi apo nė punė tė bartni ndonjė laptop. Kensington Wireless USB Docking Station do tė funksionojė nė largėsi deri rreth pesė metra, derisa tani pėr tani mbėshtet sistemet operative Windows XP e Vista.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
USB hub pa tela qė heq qafe kabllot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: