Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Edhe njė transformim i Nokias 8800

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Edhe njė transformim i Nokias 8800 Empty
MesazhTitulli: Edhe njė transformim i Nokias 8800   Edhe njė transformim i Nokias 8800 EmptyTue Aug 19, 2008 1:29 pm

Edhe njė transformim i Nokias 8800 F.0819015535559_m


Edhe pse Nokia 8800 gjithmonė ka qenė model i dedikuar pėr ata me xhepa tė thellė dhe pa mbulesė tė duhur nė funksionet e tij, nė fakt ėshtė mirė tė shohėsh qė njė model i celularit mund tė qėndroj aq gjatė nė treg.

Nė fakt, Nokia 8800 ka pėrjetuar disa transformime, e mė i fundit emėrohet Carbon Arte. Mundėsitė e kėsaj pajisje nuk janė aspak tė vogla: komunikim 3G, kamerė me rezolucion prej 3.2 megapikselash, katėr GB tė memories pėr ruajtjen e tė dhėnave dhe ekran OLED tė rezistueshėm ndaj gėrvishtjeve tė gishtave.


Edhe njė transformim i Nokias 8800 Nokia8800


Natyrisht, ajo qė kėtė model e bėn tė veēantė ėshtė shtėpiza e cila ėshtė e punuar nga titani, ēeliku qė nuk ndryshket dhe fijet karbonike, dhe pikėrisht kėto e rrisin ēmimin nė 1.100 euro, sa edhe do tė kushtojė Nokia 8800 Carbon Arte kur tė paraqitet nėpėr dyqane pėr disa muaj.

www.nokia.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Edhe njė transformim i Nokias 8800
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: