Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni Empty
MesazhTitulli: Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni   Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni EmptyThu Aug 14, 2008 10:48 pm

Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni F.0814035247705_m


Gjiganti i internetit Yahoo mė nė fund ka lėshuar pėr pėrdorim shėrbimin i cili deri mė sot ka qenė nė fazėn testuese. Fire Eagle qė tani mund ta pėrdoret nga tė gjithė ata tė cilėt duan qė nėpėrmes internetit tė zbulojnė saktėsisht nė cilėn pjesė tė globit tokėsor gjenden.

Mė thjesht, Fire Eagle ėshtė shėrbim i cili ruan tė dhėnat personale dhe lokacionin e secilit pėrdorues i cili dėshiron qė pjesės tjetėr tė botės t’i ndajė kėtė lloj informate. Nėse posedoni ndonjė pajisje me lidhje nė internet, mund tė futni lokacionin tuaj aktual dhe nė kėtė mėnyrė, tė gjithė pėrdoruesit tjerė, pajisjet apo aplikacionet pėrkatėse do tė mund tė marrin ato informata.

Fire Eagle dallon nga shėrbimet tjera pėr atė qė pėrcakton gjeolokacionin e pėrdoruesve, derisa shėrbimi mund tė pėrdoret brenda disa shėrbimeve tjera ekzistuese tė internetit si Pownce apo blog platformės Movable Type.

Shėrbimin e ri tė gjigantit tė internetit Yahoo mund ta pėrdorin tė gjithė shfrytėzuesit e cilitdo shėrbimi tjetėr tė kėsaj kompanie dhe ata tė cilėt dėshirojnė tė regjistrohen. Shėrbimi Fire Eagle ėshtė tėrėsisht pa pagesė.

fireeagle.yahoo.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Yahoo e di saktėsisht se ku gjendeni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: