Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Nissan Murano kabriolet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Nissan Murano kabriolet Empty
MesazhTitulli: Nissan Murano kabriolet   Nissan Murano kabriolet EmptyThu Aug 14, 2008 10:47 pm

Nissan Murano kabriolet F.0814063858568_m


Edhe pse nė shikim tė parė duket e pabesueshme qė nė rrugė do tė gjendet njė automjet i madh sportiv nė version kabrioleti, ėshtė me e logjikshme tė pyetemi pse kjo nuk ka ndodhur deri mė tani.

Nė fakt, njerėzit adhurojnė automjetet “terreno-urbane” e besa edhe kabrioletėt, qė edhe ėshtė dėshmuar disa herė se blerėsit pikėsėpari vendosin pėr pamjen gjatė pėrzgjedhjes sė automjetit.

Prandaj Murano kabrioletit, i cili do tė duhej tė del nė shitje deri nė vitin 2011, mund t’i parashohim tė ardhme tė shkėlqyeshme, posaēėrisht kur bėhet fjalė pėr video-klipet e reperėve amerikanė.

Nissan Murano kabriolet Murano1


Kulmi do tė jetė i punuar nga pėlhura dhe do tė marr njė pjesė tė mirė tė bagazhit kur tė lėshohet, mirėpo njerėzit tė cilėt do tė blenė kėtė automjet nuk do tė vuajnė shumė pėr tė.

Paleta e motorėve do tė jetė standarde, derisa ekziston mundėsia qė tė ofrohet edhe versioni me tėrheqje nė boshtet e pėrparme tė kėtij automjeti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nissan Murano kabriolet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: