Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti Empty
MesazhTitulli: Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti   Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti EmptyThu Aug 14, 2008 11:32 am

Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti F.0812030551183_m


Gjykuar sipas thashethemeve tė cilat nė mbarė botėn janė shfaqur gjatė ditėve tė fundit, pajisja e parė e cila si platformė do tė shfrytėzojė softuerin Google Android do tė duhej tė paraqitej nė fund tė kėtij viti.

Nė tė njėjtėn kohė, edhe pse shumė prodhues do tė integrojnė Androidin nė pajisjet e tyre, i pari i cili do tė lėshojė njė pajisje tė tillė nė treg do tė duhej tė ishte HTC. Sipas thashethemeve tė publikuara dhe videos, pajisja e cila e para do tė integrojė Androidin ėshtė HTC Dream, i emėrtuar madje si G1.

Nga njė grusht informatash tė cilat janė paraqitur nė internet jepet tė kuptohet se HTC Dream do tė pėrmbaj tastierė tė plotė e cila do tė shfaqet me anė tė mekanizmit rrėshqitės, kamerė tre megapikselėshe dhe ekran tė ndjeshėm nė prekje.

Siē qėndrojnė gjėrat, HTC Dream i futur nė funksion me Android do tė duhej qė gjatė muajit tetor tė paraqitet nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe atė nė kuadėr tė operatorit telefonik T-Mobile.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celulari nga Google vjen qysh nė fund tė kėtij viti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: