Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete Empty
MesazhTitulli: YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete   YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete EmptySat Aug 09, 2008 11:51 am

YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete F.0808065135446_m


Shėrbimi i internetit pėr shkėmbimin e video materialeve, YouTube ka lidhur marrėveshje me Komitetin Ndėrkombėtar Olimpik (KNO) mbi emetimin pa pagesė tė xhirimeve nga garat olimpike nė 77 shtete tė botės.

Bėhet fjalė pėr shtetet tė cilat nuk e kanė fituar tė drejtėn pėr shkarkimin e video materialeve me kėrkesė siē janė India, Koreja Jugore, Afganistani apo Iraku.

Filtrimi i adresave tė internetit (IP) do tė siguroj qė vetėm ata shfrytėzues tė kanė tė drejtėn pėr tu qasur nė rrjetin e YouTube gjatė Lojėrave Olimpike, kanė transmetuar mediat botėrore.

Pėrmbajtja, e cila do tė sigurohet nga KNO-ja, pėrfshinė video klipe nė kohėzgjatje prej disa minutash, reportazhe, detajet mė tė mira nga garat, si dhe xhirimet aktuale tė ditės, por nė emetimin e mėvonshėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
YouTube emiton xhirimet nga Olimpiada nė 77 shtete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Me downloadu Video Nga Youtube

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: