Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit Empty
MesazhTitulli: Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit   Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit EmptyThu Aug 07, 2008 7:00 pm

Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit F.0807035829875_m


Si rrjedhė e trendit botėror nė pėrkujdesje tė mjedisit jetėsor, kėsaj rryme shpesh i bashkohen edhe prodhuesit e kompjuterėve si dhe ata tė pajisjeve pėrcjellėse kompjuterike. Njė prodhues tėrėsisht i panjohur pėr ne, ATP, ka paraqitur njė flash disk i cili ‘pėrkujdeset’ pėr mjedisin.

Nė tė njėjtėn kohė, prodhuesi pohon se kjo ėshtė pajisja e parė e kėtij lloji e cila mund tė kategorizohet si e ‘e gjelbėr’, mirėpo kėtė pohim do ta marrim me rezervė tė madhe.

Sido qė tė jetė, ATP 8GB EarthDrive ėshtė i punuar nga plastika e ricikluar e cila mund tė pėrpunohet sėrish. Njė pjesė e shitjes sė secilit disk shkon nė xhirollogarinė e shoqatės pėr mbrojtjen e pyjeve amerikane dhe kėto janė nė pėrgjithėsi karakteristikat e kėsaj pajisje.

Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit Flashi1


Sa u pėrket anėve teknike, duhet theksuar se ka kapacitet prej 8 GB, ėshtė rezistent nga ujit, pluhurit dhe goditjeve, vjen mė njė varg softuerėsh pėr mbrojtjen e tė dhėnave tė ruajtura, derisa mund tė blihet me ēmim prej 47.99 dollarėsh amerikanė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Flash disk pėr tė vetėdijesuarit ndaj mjedisit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Norton Ghost v14.0 System Recovery Disk
» Flash Website Design Pro v1.1563

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: