Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson Empty
MesazhTitulli: Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson   Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson EmptyThu Aug 07, 2008 6:59 pm

Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson F.0807032814603_m


Siē theksohet nga tabori i Sony Ericsson, dimensionet dhe dukja janė atutė mė tė fuqishme tė modelit T700, mirėpo ai definitivisht nuk ka pse tė turpėrohet edhe sa i pėrket karakteristikave tjera.

Modeli T700 mbėshtetet nė pamjen dhe tėrheqjen e modelit tė mėhershėm T610, ėshtė i hollė vetėm dhjetė milimetra, ka kamerė tė integruar prej 3.2 megapikselash, ekran TFT prej dy inēėsh, altoparlantė stereo pėr riprodhimin e pėrmbajtjeve multimediale apo pranimin e radiovalėve FM, Bluetooth dhe lidhje USB, shfletues tė uebit Access NetFront dhe Google Maps. Shitet me kartelė tė memories tė kapacitetit 512MB, mirėpo ėshtė e mundur tė shfrytėzohet edhe ndonjė hapėsirė mė e madhe pėr ruajtjen e tė dhėnave.

Dimensionet e pajisjes janė 104 x 48 x 10 milimetra, peshon 78 gramė, e kur tė paraqitet nė tremujorin e tretė tė kėtij viti, blerėsit do tė mund tė zgjedhin nė mes tri ngjyrave tė mbėshtjellėsit tė tij.

www.sonyericsson.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Celular i hollė dhe i bukur nga Ericsson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: