Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa Empty
MesazhTitulli: Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa   Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa EmptyWed Aug 06, 2008 7:49 pm

Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa F.0805063713308_m


Herėn e parė ėshtė zgjedhur shoqėruesja e parė e “Miss Kosova”, ndėrsa mė pas shoqėruesja e dytė e “Miss Shqipėria”, ndėrsa tani do ta pėrfaqėsojė Kosovėn nė evenimentin mė tė rėndėsishėm tė bukurisė evropiane.

Bėhet fjalė pėr Arta Kamberin, e cila e ka shėnuar emrin nė listėn zyrtare pėr ta pėrfaqėsuar pėr herė tė parė Kosovėn si shtet nė ndonjė garė bukurie.

Ėshtė hera e dytė pas Miss Univers, kur dy bukuroshe (pėrfaqėsuesja e Shqipėrisė dhe pėrfaqėsuesja e Kosovės) do ta pėrfaqėsojnė bukurinė shqiptare nė botė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arta Kamberi pėrfaqėson Kosovėn nė Miss Evropa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arta Feat Loco-Asnje Milimeter

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: