Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur Empty
MesazhTitulli: Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur   Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur EmptySun Aug 03, 2008 3:58 pm

Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur Angelina_2

Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur Brad-pitt-angelina-jolie-adopt-a-3

Superyjet e Hollywoodit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, janė emėruar si ēifti i veshur mė mirė nga 'bibla' e modės, Vanity Fair.

Prindėrit e rinj, tė cilėt sapo kanė mirėpritur nė jetė binjakėt, Knox dhe Vivienne, kanė kryesuar listėn e tė veshurve mė bukur, duke mposhtur konkurrentėt kryesor tė tyre, Ashton Kutcher dhe Demi Moore, dhe ēiftin britanik David dhe Victoria Beckham.

Pitt ka udhėhequr me paraqitjet e tija nė qilimin e kuq, derisa Jolie ka dominuar si nėna me stilin mė tė mirė.

Pas Joliet, tė famshmet e veshura mė bukur kanė qenė ylli i serialit "Sex and the City", Sarah Jessica Parker, fituesja e Oskarit Tilda Swinton, Ivanka Trump dhe Zonja e Parė e Francės, Carla Bruni.

Listėn e meshkujve tė veshur mė bukur e kanė pasuar David Beckham, Daniel Craig, Kanye West dhe dizajneri Karl Lagerfeld.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: