Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt Empty
MesazhTitulli: Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt   Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt EmptySat Aug 02, 2008 9:24 pm

Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt F.0802005642266_m


Nė grupin e automjeteve tė rrugėve tė qytetit tė cilat janė mė tė dėshiruara nė tregjet tona janė paraqitur disa rezultate interesante. Peugeot 207 ėshtė i shkėlqyer nė tė gjitha kategoritė, dhe nė kėtė mėnyrė shumė lehtė e fitoi vendin e parė si automjeti mė i sigurt rrugor, ndėrsa pas tij janė renditur Mazda 2 dhe Fiat Punto.

Peugeot 207 sė bashku me Toyota Yaris janė zgjedhur si automjetet mė tė sigurta pėr udhėtarė tė rritur. Pėr fėmijė ėshtė mė i sigurt, VW Fox, i cili ka fituar pikė superiore, mirėpo ky automjet ėshtė i pasigurt pėr tė rriturit dhe pėr kėmbėsorėt. Renault Clio po ashtu ėshtė i pasigurt pėr kėmbėsorėt, mirėpo ka fituar pikė pozitive nė kategoritė tjera.

Skoda Fabia, pavarėsisht se ka vetėm katėr yje pėr mbrojtjen e tė rriturve, ėshtė e sigurt nė kategoritė tjera. Nė sigurin e kėmbėsorėve ekzistojnė katėr automjete me tre yje, ndėrsa mė i sigurti ėshtė Suzuki SX4.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Peugeot 207, Mazda 2 dhe Fiat Punto mė tė sigurt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: