Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Adobe Lightroom 2 fillon shitjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Adobe Lightroom 2 fillon shitjen Empty
MesazhTitulli: Adobe Lightroom 2 fillon shitjen   Adobe Lightroom 2 fillon shitjen EmptyThu Jul 31, 2008 6:24 pm

Adobe Lightroom 2 fillon shitjen F.0731075942594_m


Versioni i ri i softuerit tė specializuar nga Adobe pėr konversionin dhe pėrpunimin e fotografive tė regjistruara nė formatet RAW e JPEG ka filluar shitjen.Mekanizmi tė cilin Adobe e pėrshkruan si tė pazėvendėsueshėm nė pėrpunim, organizim tė dosjeve tė regjistruara dhe paraqitje tė fotografive ėshtė integruar nė versionin 2. Softueri i ri pėrmban mbėshtetje pėr dy ekrane, funksionin e pėrmirėsuar pėr kėrkim tė fotografive dhe mbėshtetje pėr Windows Vista 64-bit si dhe pėr MacOS X 10.5.

Dukshėm janė pėrmirėsuar funksionet automatike pėr mprehtėsinė e fotografive, filtrat e gradimit dhe sistemi pėr pėrmirėsim tė lokalizuar tė pjesėve tė caktuara tė fotografive.

Tė gjitha risitė janė bėrė nė bashkėpunim me fotografėt tė cilėt kanė provuar versionin e ri tė Lightroom.

Adobe Lightroom 2 fillon shitjen Adobe1

Kryetari i shoqatės amerikane tė profesionistėve tė cilėt pėrdorin programin Photoshop, Scott Kelby, e ka quajtur Lightroom 2 si zgjidhje komplete pėr nevojat e njė fotografi modern.

Ēmimi i programit Adobe Lightroom 2 pėr pėrdorues tė rinj ėshtė 299 dollarė amerikanė, derisa ēmimi i azhurnimit tė versionit tė vjetėr ėshtė 99 dollarė amerikanė. Tė gjitha ēmimet e pėrmendura vlejnė pėr tregun amerikan.

www.adobe.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adobe Lightroom 2 fillon shitjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ADOBE Photoshop Elements 6
» Adobe Photoshop CS3 - Portable (56.7 MB)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: