Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD Empty
MesazhTitulli: Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD   Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD EmptyWed Jul 30, 2008 7:28 pm

Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD F.0730064931776_m


Seria Xacti e prodhuesit japonez tė elektronikės shpenzuese Sanyo ėshtė mė e pasur edhe me njė ekzemplar tėrheqės, modelin kompakt tė kamerės me emrin DMX-HD800.

Pas modelit me shenjėn HD700, Sanyo ia paraqet publikut trashėguesen e tij, kamkorderin kompakt Xacti DMX-HD800 720p. Ēipi i integruar optik me tetė megapiksela mundėson incizimin e rezolucionit maksimal 720p, dhe atė me pėrdorimin e video kodekut AVC/H.264. Pos video regjistrimeve, kamera ėshtė nė gjendje tė bėj edhe fotografi me rezolucion maksimal prej tetė megapikselėsh.

Pėr ruajtjen e materialeve tė incizuara Xacti DMX-HD800 720p shfrytėzon qasjen SD/SDHC, respektivisht kartela pėrkatėse tė memories.

Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD Sanyoxacti1


Nga tabori i kompanisė Sanyo pohojnė se ėshtė pėrmirėsuar shumė bartja e tė dhėnave nė kompjuterin personal, mirėpo nėse na pyet ne, fuqia mė e madhe e kėtij kamkorderi definitivisht ėshtė rezolucioni HD nė kėtė shtėpizė tė lezetshme.

Sanyo Xacti DMX-HD800 720p ėshtė paraqitur nė variantin e shtėpizave me ngjyrė ari, rozė dhe tė zezė, derisa kjo pajisje do tė vjen me ēmim prej 460 dollarėsh.

www.sanyo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kamerė tėrheqėse me rezolucion HD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: