Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Honda OSM Concept

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Honda OSM Concept Empty
MesazhTitulli: Honda OSM Concept   Honda OSM Concept EmptyMon Jul 28, 2008 6:21 pm

Honda OSM Concept F.0728051210448_m


Flitet pėr njė veturė e cila ėshtė e ‘gatuar’ nė veēanti pėr ata tė cilėt bėjnė koleksion tė veturave tė bukura.Ėshtė njė dizajn i cili bazohet nė shkronjėn fillestare tė Honda-s, ndėrsa mund tė ulen vetėm dy persona tė ndarė nga njėri-tjetri. Motori ka njė vėllim prej 20 litrash dhe pėrmban dhjetė cilindra.

Honda OSM Concept do tė nxirret nė treg nė maj tė vitit tė ardhshėm dhe pritet tė mos kushtojė shtrenjtė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Honda OSM Concept
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: