Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ? Empty
MesazhTitulli: ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ?   ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ? EmptySat Jul 19, 2008 11:29 am

ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ?
ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ? Vfm8_38
ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ? Normal_IMG_0648
Flitet se vajza qė shoqėroi pinjollin e familjes Fejzullahu nė natėn e ndarjes sė ēmimeve “Video Fest”, ka qenė e lidhur mė parė me Shpat Kasapin. Nėse e gjitha mund tė duket si njė telenovelė, romanca tė tilla ndodhin rėndomė mes VIP-ash.

Thashethemi ka pak ditė qė po qarkullon nė faqet e internetit, por duket se asnjėra nga palėt, nuk ka dhėnė asnjė prononcim. Kurioziteti ėshtė rritur ndjeshėm vetėm pak ditė kur Ermali u shfaq nė krah tė njė vajze misterioze, emri i sė cilės ishte Ariana dhe mė pas asnjė detaj tjetėr pėr jetėn e saj dhe sidomos pėr tė shkuarėn. Nė kėtė moment tė gjithė nisėn tė gėrmonin mė shumė sesa duhet nė jetėn e Arianės, derisa zbuluan se ajo kohė mė parė ka qenė edhe nė krahėt e njė tjetėr djaloshi po kaq tė njohur sa i dashuri i saj aktual. Mė sė paku Ermali, nuk ka dhėnė asnjė detaj, kjo ndoshta pėr faktin, se ai kishte pohuar se kur tė gjente vajzėn ideale, do ta prezantonte atė me familjen e tij dhe mė pas do tė fejoheshin. Por nėse e vėrteta ende nuk ėshtė zbuluar totalisht, Ermali duhet tė mendohet pėr kėtė. Nga ana tjetėr nuk ka sesi tė ndodhė ndryshe me Shpatin, i cili pėr momentin po hesht. Kėngėtari shqiptar i adhuruar nga femrat aktualisht ėshtė duke pėrjetuar historinė mė tė bukur tė dashurisė, nė krahėt e modeles sė njohur Afėrdita Dreshaj. Ajo qė duhet realisht tė zbardhė gjithė tė vėrtetėn e kėsaj historie, deri tani ka qenė nė heshtje, ndoshta pėr tė mos humbur tė dashurin e saj tė ri, duke qenė pjesė e gazetave skandalistike, tė cilat sė fundmi kanė qenė shumė tė interesuara pėr tė mėsuar mė shumė rreth jetės sė saj private.Shumė pak foto tė saj qarkullojnė nė internet dhe po kaq pak informacione pėr njohjen e re me Ermalin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ERMALI romancė me ish tė dashurėn e SHPATIT.. ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: