Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė Empty
MesazhTitulli: DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė   DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė EmptyFri Jul 18, 2008 4:54 pm

DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė
DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė F.0717052627108_m
Njėri ndėr DJ-tė mė tė njohur tė Evropės gjatė viteve tė 90-ta, DJ Tomekk, ka zgjedhur pėrsėri Kosovėn pėr tė bėrė muzikė.


Ai ishte paraqitur nė Kosovė nė fund tė vitit 2006, ku kishte performuar me njė sėrė DJ-sh tė tjerė nga Kosova, si DJ Laibi, DJ DaLool, DJ Blunt, kurse bashkė mė tė kishin performuar edhe reperė tė skenės kosovare.

DJ Tomekk do tė paraqitet nė “Gebo Club” me datėn 23 korrik dhe edhe kėtė herė pritet qė atij t’i ndihmojnė edhe DJ tė tjerė tė skenės kosovare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DJ Tomekk pėrsėri nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: