Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase Empty
MesazhTitulli: Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase   Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase EmptyFri Jul 18, 2008 4:50 pm

Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase
Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase F_22227690b15m_1981767
Hakerėt kosovarė thjesht nuk po munden tė rrinė rehat pa sulmuar faqe tė ndryshme interneti malaziase, duke mos kursyer faqet e kompanisė shtetėrore malaziase tė avio-transportit “Montenegro Airlines”, gazetės “Vijesti” dhe sė fundmi edhe tė Qeverisė sė Malit tė Zi, shkruan “Vijesti” nė numrin e sotėm.

Kėta hakerė vetėn e quajnė pjesėtarė tė “Kosova Hackers Group” (KHG). Darko Martinović uebmaster i faqes sė internetit tė Qeverisė malazeze konfirmon sulmin nė faqe por nuk pohon nėse sulmuesit janė tė njėjtit si nė dy faqet e ‘Vijestit” dhe “Montenegro Airlines”.

Ndėrkaq policia malaziase ia ka filluar hetimet lidhur me kėto sulme tė faqeve tė internetit.

Dėnimet pėr kėto lloj sulmeve sipas kodit penal malazias shkojnė nga 1 deri nė 8 vite burg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hakerėt sulmojnė faqet e uebit tė Vijestit dhe Qeverisė malaziase
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: