Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt? Empty
MesazhTitulli: Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt?   Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt? EmptyFri Jul 18, 2008 4:46 pm

Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt?
Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt? F.0718010246956_m
Ish-ylli i “The Fugees”, Wyclef Jean, ka ofruar tė jetė kujdestar i fėmijėve pėr dy miqtė e tij, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, pas lindjes sė binjakėve tė tyre gjatė tė dielės.

Jolie solli nė jetė djalin Knox Leon dhe vajzėn Vivienne Marcheline pėrmes prerjes Cezariane, nė njė spital nė Francė, ndėrsa Jean tash shpreson tė punojė tek ēifti, pėr t’u kujdesur pėr fėmijėt.

“Dua tė jem dado i fėmijėve tė tyre”, ka thėnė kėngėtari pėr People.

Reperi ka njė vajzė tre-vjeēare tė adoptuar, tė emėrtuar Angelina, e cila tashmė ėshtė shoqe me katėr fėmijėt e Joliet: Maddox, Pax, Zahara dhe Shiloh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Wyclef Jean, kujdestar i fėmijėve tė Jolie-Pitt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: