Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus Empty
MesazhTitulli: Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus   Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus EmptyFri Jul 18, 2008 4:44 pm

Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus
Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus F.0718000230894_m
Rokeri Chris Martin, ka zbuluar se ai ėshtė njė adhurues i madh i Miley Cyrus dhe shout tė saj televiziv, “Hannah Montana”.

Lideri i bendit Coldplay, ende nuk ėshtė takuar me kėngėtaren dhe aktoren e zgjuar tinejxhere, por tashmė e din se do ta pėlqejė nėse takohet me tė.

“Mė pėlqen Miley Cyrus... Mė pėlqen edhe shou i saj televiziv. Do ta pėrkrahja atė nė ndonjė koncert. Secilin tė cilin e pėlqejmė ose e respektojmė, pa marrė parasysh sa tė ndryshėm jemi, do tė kėndonim me tė. Ajo bėn diēka tėrėsisht tė ndryshme... Mendoj se ajo ka njė karakter tė ėmbėl”, ka thėnė Martin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Martin: Mė pėlqen Miley Cyrus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: