Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin Empty
MesazhTitulli: Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin   Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin EmptyFri Jul 18, 2008 4:42 pm

Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin
Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin F.0718042215167_m
Genta Ismajli ka promovuar mbrėmė albumin e ri, “Zero Zero”, ku mysafirėve tė saj u ka servuar befasi tė ndryshme, duke filluar nga dashuria qė ajo hapur ia ka shprehur tė dashurit Milotit.

“Milot tė dua shumė”, ka thėnė ajo duke mohuar kėshtu thashethemet e gazetės “Tema”, tė Tiranės. Nė njė pyetje tė Telegrafi.com se ēka hanė, qė duket aq e bukur, kėngėtarja ka thėnė se konsumon mė shumė ushqim tradicional, sidomos flija.

Kurse nė pyetjen se kur i ka thėnė sė fundi herė “Tė dua” Milotit, Genta ka bėrė shaka, duke thėnė se kjo kishte ndodhur nė vitin 1994, kur ajo ka qenė vetėm 19 vjeēare, edhe pse nuk ka treguar se nė cilin vit ėshtė lindur.

Pėrndryshe, pėrveē spotit, Genta ka promovuar edhe kėngėn “Planet Me”, kėngė kjo e shkruar nga Kara Diogardi, e cila kėngė mund tė blihet nė internet nė adresėn www.gentaismajli.blogspot.com

Befasi tjetėr e Gentės ishte mėsuesi i saj i shkollės fillore, shoqet e saja gjatė kohės sė studimeve, dhe disa befasi tė tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Genta i pėlqen flitė por e dashuron Milotin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: