Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror Empty
MesazhTitulli: Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror   Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror EmptyThu Jul 10, 2008 4:30 pm

Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror F_nom_516a53b
Kėngėtarja Nora Istrefi, e cila sė fundmi ka promovuar video-projektin “Another World”, nė bashkėpunim me reperin amerikan Janatan, nė njė intervistė dhėnė pėr Flladin Veror duke folur pėr fejesėn me Robert Berishėn, ka deklaruar se nuk ka ndryshuar asgjė nė jetėn e saj.
Nora ka treguar se ėshtė ndier mirė, meqė pothuaj tė gjithė kolegėt e kanė uruar pėr fejesė. Megjithėkėtė, gjatė intervistės ėshtė vėrejtur se kėngėtarja nuk e kishte nė gisht unazėn e fejesės.

Sa i pėrket muzikės, Nora me disa kėngėtarė tė tjerė ndėrkombėtarė ėshtė pėrzgjedhur pėr tė realizuar kėngė, tė cilat mė pas do tė dėrgohen nė njė produksion tė njohur muzikor amerikan.

Nėse producentėt do ta pėlqejnė dhe vlerėsojnė interpretimin e Norės, mund tė ndodhė qė asaj t’i hapen rrugėt edhe pėr njė karrierė tė mundshme ndėrkombėtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nora pa unazė fejese nė Flladin Veror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: