Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA Empty
MesazhTitulli: Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA   Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA EmptyThu Jul 10, 2008 4:29 pm

Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA F_zanm_235fd74
Zanfina Ismaili ka deklaruar se ajo i do kafshėt dhe tregon njė kujdes tė veēantė pėr to.
Gjatė njė interviste dhėnė Kohavisionit, kėngėtarja ka folur edhe pėr dashurinė e saj ndaj qenit Aksi.

Zanfina ka thėnė se nė njė tė ardhme do tė kishte shumė dėshirė tė punonte pėr organizatėn PETA, e cila lufton pėr tė drejtat e kafshėve nė botė.

“Do tė doja shumė qė pas disa vjetėsh tė marr njė iniciativė pėr tė hapur njė organizatė tė tillė edhe nė Kosovė, sepse njerėzit kėtu duhet tė fillojnė tė kujdesen mė shumė pėr kafshėt”, shprehu dėshirėn e saj Zanfina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zanfina: Njė ditė do tė dėshiroja tė punoj pėr PETA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: