Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Sė shpejti kompjuterė me Windows 7

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Sė shpejti kompjuterė me Windows 7 Empty
MesazhTitulli: Sė shpejti kompjuterė me Windows 7   Sė shpejti kompjuterė me Windows 7 EmptyThu Jul 10, 2008 4:25 pm

Sė shpejti kompjuterė me Windows 7 F_pcm_150b125
Sistemi operativ Windows 7 i gjigantit softuerik amerikan Microsoft, do tė fillojė tė instalohet nė kompjuterėt e ri tė cilėt do tė gjenden nė treg qė gjatė kėtij viti, ka bėrė tė ditur departamenti i prodhimit tė sistemeve operative tė kėsaj kompanie.

Sipas njoftimeve, Windows 7 do tė prodhohet nė versionet 32 dhe 64 bit. Microsoft ka bėrė tė ditur se softueri i ri Windows 7, mes tjerash, do tė harxhojė mė pak rrymė, do tė jetė mė efikas dhe do lidhet edhe me telefonat celular.

Nėse shfrytėzuesi ka dy kompjuterė, sistemi do t’i mundėsojė sinkronizim automatik tė fajllave, ashtu qė ai nuk do tė ketė nevojė tė dėrgojė dokumente nga njėri nė tjetrin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sė shpejti kompjuterė me Windows 7
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Windows XP USB Edition
» 25000 Windows Drivers For XP

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: