Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian Empty
MesazhTitulli: Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian   Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian EmptyWed Jul 09, 2008 12:15 pm

Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian

Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian F.0709012745534_m

Fiat 500 ėshtė njė automobili me tė cilin ka lėvizur e gjithė Italia, para mė shumė se gjysmė shekulli.

Ai ishte modeli i preferuar pėr tė gjithė tė moshuar, nga tė dyja gjinitė, dhe popullariteti u zgjerua nė gjithė Evropėn.

Modeli i ri Fiat 500 ėshtė automobil i shkėlqyeshėm, i shikuar nė ēdo aspekt. I dalė nga duart e dizajnerėve italianė, i pėrgatitur pėr tė gjitha garat e bukurisė. Por, krahas bukurisė, ai me vete ka edhe shumė teknologji, kualitetet mė tė mira, harxhim mė tė vogėl dhe mė shumė kėnaqėsi nė vozitje.

Pjesa e pėrparme ėshtė e bėrė me vija tė buta dhe drita rrumbullake, pjesa anėsore me disa sipėrfaqe tė vogla tė xhamit, ndėrsa pjesa e pasme me drita stopuese tė vogla, tė ngjashme me atė tė Mini.

Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian Fiat500abarth1

Pėrparėsitė:
- dizajn i mrekullueshėm
- brendi mjaft atraktive
- kualitete tė mira vozitėse
- vozitje precize dhe ndėrrues i mirė i shpejtėsisė
- motor energjik
- nivel i lartė i personalizimit, me pajisje shtesė
- kualitet nė punėn pėrfundimtare dhe kualitet nė materiale

Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian Fiat500

Mangėsitė:
- I papėrshtatshėm nė tejkalime nė rrugė me kualitet tė dobėt
- Bagazh i vogėl
- Ēmim i lartė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fiat 500 – dizajn i shkėlqyeshėm italian
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: