Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante Empty
MesazhTitulli: Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante   Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante EmptyTue Jul 08, 2008 12:39 am

Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante

Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante F.0707030628219_m

Nė panairin e Londrės, kompania automobilistike Opel, do ta paraqesė edhe versionin me pesė dyer, Opel Insignia Hatchback, i cili ėshtė shumė mė elegant, mirėpo ka edhe njė dozė sportive.

Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante Opel1

Detajet teknike (motorėt me benzinė do tė zhvillojnė 115-260 KF, ndėrsa ato dizelė 110-160 KF), platforma, trapi dhe gjatėsia do tė jenė tė ngjashme me versionin Sedan, qė do tė thotė se edhe hapėsira e brendshme do tė jetė e ngjashme si edhe vėllimi i bagazhit.

Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante Opel2

Meqenėse tė dy modelet janė shumė tė ngjashme, detali nė bazė tė tė cilit do tė dallojnė ėshtė fshirėsi i pasmė, i cili mungon te versioni Sedan, ndėrsa ėshtė i pranishėm te automjeti me pesė dyer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Opel Insignia Hatchback edhe mė elegante
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: