Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Bill Gates del nė pension

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Bill Gates del nė pension Empty
MesazhTitulli: Bill Gates del nė pension   Bill Gates del nė pension EmptySat Jun 28, 2008 1:31 pm

Shefi i kompanisė gjigante amerikane Microsoft, Bill Gates nuk do tė punojė mė me orar tė plotė pėr kompaninė qė e themeloi dhe e drejton vetė pėr 33 vjet me radhė.
Ai do t'i kushtojė mė shumė kohė aktiviteteve bamirėse tė Fondacionit Bill e Melinda Gates.

Microsoft ėshtė kompania mė e madhe e prodhimit tė programeve kompjuterike, kurse vetė Bill Gates deri para pak kohėsh ishte njeriu mė i pasur nė botė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Bill Gates del nė pension
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: