Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Kultura e Kaēanikut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 262
Location : Kaēanik
Registration date : 24/06/2008

Kultura e Kaēanikut Empty
MesazhTitulli: Kultura e Kaēanikut   Kultura e Kaēanikut EmptyMon Jul 07, 2008 3:34 am

Kultura e Kaēanikut

Komuna e Kaēanikut ka 5 biblioteka publike. Biblioteka kryesore nė Kaēanik ka 20.461 libra dhe degėt e saj nė Kaēanik, Stagovė, Doganaj, dhe Glloboqicė kanė 30.694 libra. Nė tėrėsi, bibliotekat e kėsaj komune kanė 51.155 libra. Nga masat e dhunėshme serbe tė viteve 1990 - 1999, 5530 libra, nė bibliotekėn kryesore, janė dėmtuar dhe zhdukur, dhe gjatė luftės, "dora e zezė" ka shkatėrruar bibliotekėn nė Glloboqicė, e cila ka pasur 5.500 libra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kultura e Kaēanikut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Kacaniku-
Kėrce tek: