Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Jessica kryeson me gjinjtė e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Jessica kryeson me gjinjtė e saj Empty
MesazhTitulli: Jessica kryeson me gjinjtė e saj   Jessica kryeson me gjinjtė e saj EmptyMon Jul 07, 2008 12:58 am

Jessica kryeson me gjinjtė e saj F_f0706050943m_9000acb
Jessica kryeson me gjinjtė e saj
Kėngėtarja e muzikės pop, Jessica Simpson, ka kryesuar nė njė sondazh tė ri, i cili zgjedh gjoksin mė tė mirė nė Hollywood.
Gjoksi i pėrsosur i kėngėtares dhe aktores, i ka dhėnė asaj kryesimin nė sondazhin e revistės, “In Touch”.

Jessica kryeson para ish-supermodeles, Tyra Banks, ndėrsa e treta nė renditje pėr tė fituar kėtė ‘ēmim’ ėshtė aktorja Scarlett Johansson.

Dhjetė femrat me gjinj mė tė bukur:

1. Jessica Simpson
2. Tyra Banks
3. Scarlett Johansson
4. Carmen Electra
5. Lindsay Lohan
6. Katherine Heigl
7. Audrina Patridge
8. Jennifer Aniston
9. Megan Fox
10. Beyonce Knowles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jessica kryeson me gjinjtė e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: