Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr.VisaAri
Admin
Admin
Mr.VisaAri


Numri i postimeve : 305
Location : N`Kaqanik
Registration date : 01/07/2008

Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? Empty
MesazhTitulli: Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?   Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? EmptySun Jul 06, 2008 1:51 pm

Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė? F_hm_efaf549
Lajmi i fundit qe po qarkullon ne Tiranė ėshtė se Shpati nuk ėshtė njė mashkull ndryshe nga ē’mendohet pėr tė, ndėrsa spekulohet se ai ėshtė duke bashkėjetuar me Rovena Stefėn nė Shkup.
Burime tė pakonfirmuara thonė pėr gazetėn, “Tema”, se Rovena bashkėjeton me te dashurin e saj, i cili ka qenė luftėtar i UĒK-sė…

Kjo hedh poshtė hipotezėn se ata bashkėjetojnė, por ekziston dhe hipoteza tjetėr qė Shpati ka qenė luftėtar i UĒK-sė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shpat Kasapi ish-luftėtar i UĒK-sė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: