Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 Hilton mban premtimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

Hilton mban premtimin Empty
MesazhTitulli: Hilton mban premtimin   Hilton mban premtimin EmptyFri Jun 27, 2008 12:40 pm

Hilton mban premtimin

Hilton mban premtimin F.0627014212134_m

Bukuroshja, kėngėtarja dhe aktorja, Paris Hilton, ėshtė duke i mbajtur premtimet e saja 'pas burgut', duke iu ndihmuar tė varfėrve.
Kėtė herė ajo ka dhuruar njė shumė tė madhe parash pėr tė ndėrtuar njė spital fėmijėsh nė Los Angeles.

Pasanikja kishte premtuar se do tė bėhej njė person mė i mirė, pasi kishte kaluar 23 ditė nė burg vitin e kaluar pėr shkak tė shkeljes sė lirimit me kusht.

Ajo kishte thėnė se do tė ndihmonte nė grumbullimin e parave pėr t’i ndihmuar fėmijėt dhe femrat e sėmura me kancer tė gjirit dhe sklerozė multiple. Ndėrsa, ky hap i saj dėshmon se ajo e ka mbajtur premtimin.


Edituar pėr herė tė fundit nga K|nG iLiriX nė Fri Jun 27, 2008 1:00 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
Hilton mban premtimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: