Forumi Kaēanikas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumForum  PortaliPortali  Latest imagesLatest images  identifikimiidentifikimi  RegjistrohuRegjistrohu  

 

 ERMALI duet me ELVANĖN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
K|nG iLiriX
Moderator
Moderator
K|nG iLiriX


Male Numri i postimeve : 222
Age : 33
Location : n'Karrik Perpara Kacaniku.ForumN
Registration date : 26/06/2008

ERMALI duet me ELVANĖN Empty
MesazhTitulli: Re: ERMALI duet me ELVANĖN   ERMALI duet me ELVANĖN EmptyWed Jul 02, 2008 12:30 pm

ERMALI duet me ELVANĖN
ERMALI duet me ELVANĖN F_ermalipsemem_4c32a33
Kėngėtari Ermal Fejzullahu, ashtu siē kanė paralajmėruar edhe kolegėt e tij, pritet qė tė hedhė nė tregun muzikor albumin e tij mė tė ri, tė shoqėruar edhe me njė videoklip, i cili do tė realizohet nė Maqedoni.Por miq tė afėr konfirmojnė se surpriza e kėtij albumi pritet tė jetė njė bashkėpunim, i cili nuk ka pikė dyshimi qė do tė jetė mjaft i rėndėsishėm, pikėrisht njė duet me kėngėtaren e njohur shqiptare Elvana Gjata, me tė cilėn u pėrfol para dy muajsh, se ata do tė prezantoheshin me kėtė kėngė edhe nė edicionin e fundit tė “Top Fest”.

Albumi pritet qė tė hidhet nė treg gjatė muajit korrik, atėherė, madje pritet edhe njė turne i Ermalit nė vendet bregdetare ku banojnė shqiptarė, pikėrisht nė Shqipėri dhe nė Mal tė Zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://wWw.iLiri-de.tk
 
ERMALI duet me ELVANĖN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Forumi Kaēanikas :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Lajmet e Portalit...-
Kėrce tek: